strumica denes logo
ффм

јули 25, 2018

ФФМ ќе гради три нови терени со вештачка трева, првиот е за Академија Пандев

ФФМ преку проектот „Хет-трик 3″ на УЕФА, веќе финансираше целосна

Види повеќе

мај 21, 2018

ФФМ ги пушти во продажба билетите за куп финалето во Струмица!

Македонската фудбалска федерација денеска ги пушти во продажба билетите за

Види повеќе