strumica denes logo
два физички напади

март 27, 2019

ДВА ФИЗИЧКИ НАПАДИ И ЕДНА ПРИЈАВА НА СТРУМИЧАНЕЦ ДЕКА БИЛ КАСНАТ ОД КУЧЕ СКИТНИК!

На 25.03.2019 во 16.30 часот во Полициската станица Струмица, Т.С.(47)

Види повеќе