strumica denes logo
Дориев

февруари 23, 2019

Дориев и Стоилов „проблематични“ за дербито на Струмица!

Тренерот на „пандевци” Југослав Тренчовски има големи проблеми во пресрет

Види повеќе

ноември 5, 2018

Со голот на Љупче Дориев „пандевци“ до важна победа над Работнички

Академија Пандев со голот на Љупче Дориев славеше против Работнички

Види повеќе