strumica denes logo
дизел

ноември 12, 2018

БЕНЗИНИТЕ И ДИЗЕЛОТ ОД ПОЛНОЌ ПОВТОРНО ПОЕВТИНУВААТ, ПОГЛЕДНЕТЕ ЗА КОЛКУ!

Цената на бензините од полноќ ќе се намали за 4,5

Види повеќе

март 5, 2018

ОД ПОЛНОЌ НОВИ ЦЕНИ, ПОСКАПУВА И ДИЗЕЛОТ И БЕНЗИНОТ

Дизелот поскапува за 1 денар, 98 октанскиот супер за половина,

Види повеќе