Home

Perdormire

Tag - Динамични слики

Култура

Промовирана книгата поезија „Динамични слики“ од струмичанката Билјана Ѓорѓиева Зринк

Во НУЦК „Антон Панов“ синоќа беше промовирана книгата „Динамични слики“ од поетесата Билјана Ѓорѓиева Зринк од Струмица. Најновата објава на Ѓорѓиева Зринк ја...