Home

Perdormire

Tag - дете

Хроника

ДЕТАЛИ: Пожарникарите едвај го извадиле од возилото – страотна сообраќајка во Струмица-Младо момче се бори за живот!

Тешка сообраќајкна несреќа се случила вчера на патот Струмица – Владевци, тешко повредено 23-годишно момче. Како што стои во билтенот на МВР,  вчера во ...