strumica denes logo
денот на шегата

април 1, 2019

ЕКСКЛУЗИВНО: КРИСТИЈАНО РОНАЛДО ДОАЃА ВО СТРУМИЦА, МАКЕДОНИЈА ВО 2021 ГОДИНА ЌЕ ИГРА ПРОТИВ ПОРТУГАЛИЈА НА „МЛАДОСТ“

Како што дознава порталот Струмица Денес, познатиот фудбалер Кристијано Роналдо

Види повеќе