Home

Perdormire

Tag - Астрион

Спорт

КУП НА МАКЕДОНИЈА: Астраион во возбудлив натпревар го елиминира Вардар Неготино, ќе игра во четвртфинале

Тимот на Астраион од Струмица, кој беше пријатно изненадување во Првата лига и до посленото коло беше во борба за место во плеј-офот, обезбеди место во...

Спорт

Прва машка лига, Група 2: „Астрионци“ во Струмица вечерва го пречекуваат тимот на „Младост 09“ од Богданци

Во 5. коло од Групата 2 во Првата машка лига најинтересната средба би требало да биде одиграна денеска бидејќи во Струмица ќе гостува тимот на Младост 09 од...