Арсенал

ноември 2, 2018

КОНЕЧНО: Струмичанецот Дејан Илиев доби покана од македонската фудбалска репрезентација!

Како што пишува порталот СПОРТМЕДИА, испратена е покана до голманот

Види повеќе

септември 24, 2018

(ВИДЕО) Арсенал „газеше“, фантастични одбрани на Илиев против Ливерпул!

Одличен настап имаше македонскиот голман Дејан Илиев кој успеа да

Види повеќе

септември 6, 2018

Арсенал го пријави струмиланецот Дени Илиев во Лигата на Европа!

Македонскиот голман Дејан Илиев ќе има шанса да биде нов

Види повеќе

април 11, 2018

(ВИДЕО) Струмичанецот Дени Илиев одбрани пенал и го одведе Арсенал во финале!

Македонскиот фудбалски репрезентативец, голманот Дејан Илиев, го одведе својот тим

Види повеќе