strumica denes logo
Александра Ристовска

јануари 26, 2019

АЛЕКСАНДРА РИСТОВСКА ИЗБРАНА ЗА НАЈДОБАР ТРЕНЕР ВО МЛАДИНСКА КОНКУРЕНЦИЈА ВО СТРУМИЦА!

Во категоријата за најдобар тренер во младинска конкуренција, на синоќешната

Види повеќе

декември 22, 2018

АЛЕКСАНДРА РИСТОВСКА ОД ФК ТИВЕРИЈА ПРОГЛАСЕНА ЗА НАЈДОБРА ФУДБАЛЕРКА!

На свечноста на прогласувањето на најдобрите во македонскиот фудбал за

Види повеќе