strumica denes logo

,,Sky Apartments” нудат апартмани за престој во Струмица

Автор:

Датум:

јули 20, 2019

Категории:

Економија

Автор:

Датум:

јули 20, 2019

Категории:

Економија

❗LAST MINUTE❗апартмани во Струмица
⭐ Термините за престој во АВГУСТ, подолг од една недела, брзо се пополнуваат! ⭐
👉Резервирајте го вашиот апартман навреме со само една порака или повик на VIBER или WHATSAPP ☎️0038978605839📞
🌐 Посетете ја нашата веб страница за детални информации и слики 🔍
➡️➡️ www.skyapartments.mk ⬅️⬅️
✅ Одлична локација на 7 минути пешачење од центарот на градот ✅ Слободен паркинг ✅ Rooftop тераса ✅ Комплетно опремени двособни, трособни и студио апартмани ✅ Едно дете помало од 5 години престојува бесплатно 🔝🔝🔝