ЖИТЕЛ НА СТРУГА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ ВО СПОРТСКА ОБЛОЖУВАЛНИЦА ВО СТРУМИЦА!

ноември 5, 2021

На 03.11.2021 во 01.55 часот во Полициската станица Струмица, Н.П.(56) од Струга пријавил дека околу 00.20 часот во спортска обложувалница на улица „Моша Пијаде“ во Струмица физички бил нападнат од Д.Н.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: