strumica denes logo

ВРЕМЕ Е ЗА ФУДБАЛ: СТРУМИЧАНИ НАТПРЕВАРОТ МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД-БАРСЕЛОНА ЌЕ ГО ГЛЕДААТ ОРГАНИЗИРАНО ВО ОБЛОЖУВАЛНИЦИТЕ НА ЕВРОТИП КАЈ „ЧЕШЕЛ“ И „ПОЖАРНАТА“

Автор:

Датум:

април 9, 2019

Категории:

Спорт

Автор:

Датум:

април 9, 2019

Категории:

Спорт

Организирано гледање на MAN.UTD⚽️FC.BARCA во обложувалниците во Струмица (кај Чешел пазар и позади пожарната)❗️Со купени 3 пива – ГРАТИС пијалок по избор 🍻☕️🍺 📢 ЗАЕДНО ДА НАВИВАМЕ ⚽️🍻