strumica denes logo

ВО КАТЕГОРИЈАТА ЗА НАЈДОБАР СПОРТИСТ, ВИКТОРИЈА ПАНЧУРОВА ГО ОСВОИ ВТОРОТО МЕСТО!

Автор:

Датум:

јануари 26, 2019

Категории:

Спорт

Автор:

Датум:

јануари 26, 2019

Категории:

Спорт

Повторно награда за ЖФК Тиверија, овојпат Викторија Панчурова во категоријата за најдобар спортист на синоќешната спортска манифестација го освои второто место! Честитки за талентираната Викторија.