Убава слика: Пандев со својот син Филипо продефилира пред мечот!

јуни 11, 2019

Убава слика на арената „Тоше Проески“ пред натпреварот на македонската репрезентација против Австрија.

Капитенот Горан Пандев заедно со својот син Филипо продефилира пред натпреварот за интонирањето на официјалните химни на двете селекции.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: