ТРЕТО МЕСТО ЗА ПИОНЕРКИТЕ НА НАКОВСКИ ВОЛЕЈ НА ДРЖАВНОТО ОДБОЈКАРСКО ПРВЕНСТВО ВО ПИОНЕРСКА КОНКУРЕНЦИЈА!

мај 14, 2023

Сосема заслужено, трето место за пионерките на Наковски волеј на финишот од државното одбојкарско првенство во пионерска конкуренција 🏐

Квалитетна игра покажаа најмладите на Наковски волеј во текот на целата одбојкарска сезона и горди сме на постигнатиот успех во рамки на најквалитетното одбојкарско првенство во државата.

Ж

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: