strumica denes logo

РАМЕН ИМ НЕМА: КУПОТ НА МАКЕДОНИЈА ПОВТОРНО ОСВОЕН ОД ЏИО СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

мај 2, 2019

Категории:

Спорт

Автор:

Датум:

мај 2, 2019

Категории:

Спорт

Одбојкарите на Струмица остануваат владетели во македонската одбојка откако со убедливата победа над Универзитет Тетово со 3:0 во сетови, повторно го освоија Купот на Македонија! Искрени честитки од тимот на Струмица Денес, РАМЕН ВИ НЕМА!