ОФИЦИЈАЛНО: ЗОРАН БАЛДОВАЛИЕВ СЕ ВРАТИ ВО СВОЈОТ МАТИЧЕН КЛУБ !

јуни 4, 2018

Зоран Балдовалиев е второто големо засилување на нашиот клуб и од наредната сезона Балдовалиев ќе ги брани боите на својот матичен клуб.

Му посакуваме добредојде и многу успех.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: