НАВИВАЧИ НА ЛИВЕРПУЛ ОД СТРУМИЦА ЌЕ ПРИСУСТВУВААТ НА НАЦИОНАЛНИОТ СОБИР ВО ВЕЛЕС!

март 23, 2018

Навивачи на Ливерпул од Струмица ќе присиствуваат на националниот собир кој ке се одржи во Велес. Собирот го организира Macedonian Reds а воедно настанот ке биде од хуманитарни цели за поранешната легенда на Вардар, Венцислав Симоновски. Од Струмица ке има организирано превоз па сите оние кои се заинтересирани може да се пријават на 078 456 319. Настанот ќе се одржи на 04.04.2018 со почеток во 20:00 часот

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ