Home

Perdormire
Спорт

„НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“ СЛАВЕШЕ ГОЛЕМА ПОБЕДА ВО ГРАДСКОТО ДЕРБИ!

Home

Нова победа на девојките на „Наковски Волеј“ овојпат против градскиот ривал Струмица Жени. „Наковски Волеј“ славеа победа со резулат од 3:0 во сетови. Честитки!