Home

Perdormire
Спорт

„M&M Coffee To Go“ со интересни промоции вечерва во периодот кога се игра МАНЧЕСТЕР СИТИ-ТОТЕНХЕН!

Home

Заедно да го проследиме реванш наптреварот помеѓу Тотенхем и Манчестер Сити во 21:00 во „M&M Coffee To Go“

#промоција на секое пиво 5+1 гратис
#фреш и еспресо – 100ка
#авшар и еспресо -80
#авшар и макијато -90
#актив и еспресо – 80
#актив и макијато -90

Повелете , Ве очекуваме ⚽️