КУП ФИНАЛЕ НА МАКЕДОНИЈА: УТРЕ ВО ГРАДСКА КАФЕАНА „МЕРАК“ ВО СТРУМИЦА НА ВИДЕО БИМ ЌЕ СЕ СЛЕДИ ФИНАЛЕТО АКАДЕМИЈА ПАНДЕВ – СИЛЕКС ВО 19:00 ЧАСОТ!

мај 18, 2021

Утре (19.05.2021) во градска кафеана „МЕРАК“ на видео бим ќе се следи куп финалето во фудбал на Македонија помеѓу АКАДЕМИЈА ПАНДЕВ-СИЛЕКС. Натпреварот ќе започне со почеток од 19:00 часот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: