strumica denes logo

КОНЕЧНО: ВЛЕЗНИЦИ ЗА НАТПРЕВАРОТ МАКЕДОНИЈА-ГРЦИЈА УТРЕ ВО ПРОДАЖБА ВО КОНЦЕПТ!

Автор:

Датум:

јуни 12, 2019

Категории:

Спорт

Автор:

Датум:

јуни 12, 2019

Категории:

Спорт

MK TICKETS:
ВРОПСКИ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ПЛАСМАН НА ЕУРО 2020.
Ве известуваме дека билетите за ракометниот натпревар Македонија – Грција кој ќе се одигра во Струмица на 16.06.2019 година ќе бидат пуштени во продажба на 13.06.2019.

Поради специфичноста на натпреварот, малиот капацитет на салата и насоките од организаторот, билетите во строго ограничен број ќе бидат пуштени во продажното место на МкТикетс во Струмица, Кафе бар Концепт.