strumica denes logo

ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА СТРУМИЦА СО ПОДДРШКА ДО НАШИТЕ СТРУМИЧКИ ОДБОЈКАРСКИ МОМЧИЊА!

Автор:

Датум:

септември 18, 2019

Категории:

Спорт

Автор:

Датум:

септември 18, 2019

Категории:

Спорт

КОСТА ЈАНЕВСКИ:

Честитки до нашите одбојкари. Браво за нашите струмички момчиња кои одлично ја презентираат струмичката одбојкарска школа. Ви посакувам, спортската среќа вечерва да биде ваш сојузник и да го продолжите натпреварувањето на Европското првенство.