Home

Perdormire
Спорт

ГОРАН ПАНДЕВ ИГРА КАКО 20 ГОДИШНО МОМЧЕ: ПОСТИГНА ДВА ГОЛА ЗА 30 МИНУТИ ВЕЧЕРВА – ВКУПНО 100 ГОЛА ВО СЕРИЈА А!

Home

Горан Пандев игра како некогаш. За 30 минути вечерва постигна 2 гола против екипата на Беневенто и стигна до бројка вкупно 100 гола во Серија А. Гоче игра магично, а неговата форма не радува со оглед на тоа дека за многу брзо ќе играме на Европско Првенство.