strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) СТРУМИЧАНИ ДЕЛ ОД КАРАВАНОТ „RED SCOUSER“

Автор:

Датум:

април 18, 2018

Категории:

Спорт

Автор:

Датум:

април 18, 2018

Категории:

Спорт

И струмичани дел од караванот „RED SCOUSER“ кој зазема и хуманитарни цели. Пред една недела тие исто така присуствуваа и на собирот во Велес на кој беа присутни навивачи од цела Македонија. Со евентуален влез на Ливерпул во финалето, караванот на „RED SCOUSER“ доаѓа и во Струмица. Во продолжение погледнете дел од фотографиите од собирот во Велес: