Home

Perdormire
Спорт

ФАНОВИТЕ НА ЛУВЕРПУЛ НА СОБИР ВО СТРУМИЦА НА 18 ФЕВРУАРИ: СЕ ПРОДАВААТ МАИЧКИ, ПАРИТЕ ЌЕ СЕ ДОНИРААТ НА МАЛИОТ ХЕРОЈ ЃОРЃИ ТРАЈКОВ!

Home

Фановите на Ливерпул од цела Македонија на собир во Струмица на 18 февруари, односно истиот ден кога Ливерпул ќе го игра својот дуел со екипата на Атлетико Мадрид. Настанот ќе биде од хуманитарен карактер, се продаваат маички кои чинат 350 денари, а средствата соберени ќе бидат донерени за малиот тригодишен херој од Струмица Ѓорѓи Трајков кој се бори со церебрална парализа.

Маички може да порачате со кликнување  ОВДЕ.
Број за резервации на маса :
– Ристе – 078 505 355
– Сашко – 078 456 319
Ви нудиме одлично уживање .

Да му помогнеме на Ѓорѓи .