ФАН ЗОНА ВО НЕДЕЛА КАЈ ЕЗЕРЦЕТО ВО СТРУМИЦА: ЗАЕДНО ДА ГО СЛЕДИМЕ ЕВРОПСКОТО ФИНАЛЕ ПОМЕЃУ АНГЛИЈА-ИТАЛИЈА!

јули 10, 2021

Недела 20:45 часот го следиме финалето на Европско првенство во фудбал, локација Градски парк Струмица (кај езерцето). Europe House Струмица ве поканува да дојдете во нашата Фан зона и на големиот екран да навиваме заедно за вашите фаворити.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: