ДЕВОЈКИТЕ НА НАКОВСКИ ВОЛЕЈ УТРЕ ВО СТРУМИЦА ГО ПРЕЧЕКУВААТ ТИМОТ НА ЈАНТА ВОЛЕЈ ОД СКОПЈЕ!

март 29, 2019

Прва државна лига-жени, 7-мо коло. Сабота(30.03.2019) со почеток во 18:00ч. Наковски Волеј го пречекува тимот на Јанта Волеј од Скопје. Наковски Волеј и овојпат како и секогаш ја очекува публиката во голем број и заедно да прослават уште една значајна победа.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ