ДА СЕ БИДЕ ИЛИ НЕ: ВЕЧЕРВА СИТЕ ВО САЛА, ЏИО СТРУМИЦА ИГРА ЗА ШАМПИОНСКОТО ФИНАЛЕ!

мај 14, 2019

Со почеток од 19:00 часот во спортската сала Парк во Струмица, вечерва се игра натпреварот помеѓу Џио Струмица и Вардар, натпревар кој одлучува кој ќе го игра шампионското финале! Без многу размислување, сите во сала Парк вечерва и да му дадеме поддршка на нашиот шампион! Тимот на Струмица Денес им посакува многу успех на нашите момци!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: