ЧЕСТИТКИ: СТРУМИЧАНЕЦОТ НИКОЛА ЃОРЃИЕВ ДОБИ ЌЕРКА – ЖИВА И ЗДРАВА ДА Е ВИКТОРИЈА!

јуни 2, 2021

„Втора ќерка – Викторија. Фала ти Боже“ – напиша одбојкарот Никола Ѓорѓиев на неговиот фејсбук профил. Искрени честитки и од тимот на Струмица Денес, жива и здрава да е Викторија!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: