Perdormire
Спорт

БИЛЕТИТЕ ЗА АКАДЕМИЈА ПАНДЕВ – ЗРИНСКИ ЌЕ ЧИНАТ 100 ДЕНАРИ, ЌЕ ИМА ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ ОД СТРУМИЦА

Home

Билетите за Академија Пандев – Зрински ќе чинат 100 денари, соопштија од управата на клубот. Картите ќе одат преку продажната мрежа на „Купи карти за се“.

Исто така клубот организира и автобуски превоз од Струмица до Скопје за овој натпревар.

Дуелот се игра во четврток (11.07) со почеток во 19 часот на Арената „Тодор Проески“.

 

Академија Пандев – Зрињски МостарИнформација до сите љубители на фудбалот дека картите за натпреварот Академија Пандев…

Posted by ФК Академија Пандев on Sunday, 7 July 2019