strumica denes logo

АЛЕКСАНДРА РИСТОВСКА ИЗБРАНА ЗА НАЈДОБАР ТРЕНЕР ВО МЛАДИНСКА КОНКУРЕНЦИЈА ВО СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

јануари 26, 2019

Категории:

Спорт

Автор:

Датум:

јануари 26, 2019

Категории:

Спорт

Во категоријата за најдобар тренер во младинска конкуренција, на синоќешната спортска манифестација Александра Ристовска од ЖФК Тиверија го освои првото место! Искрени честитки!