strumica denes logo

СЕНИОРСКАТА ЕКИПА НА ЖФК ТИВЕРИЈА ГО ОСВОИ ВТОРОТО МЕСТО!

Автор:

Датум:

јануари 26, 2019

Категории:

Спорт

Автор:

Датум:

јануари 26, 2019

Категории:

Спорт

Уште една награда за ЖФК Тиверија. Сениорската екипа го освои второто место на синоќешната спортска манифестасија која се одржува традиционално во „Студио Ин“. Искрени честитки!