Home

Perdormire
Спорт

ОРГАНИЗИРАНО ГЛЕДАЊЕ НА ВЕЧЕРАШНИТЕ НАТПРЕВАРИ ВО ЕВРОТИП ОБЛОЖУВАЛНИЦИТЕ ВО СТРУМИЦА!

Home

Спортските обложувалници Евротип со организирано гледање на натпреварите Јувентус – Атлетико Мадрид и Реал Мадрид – ПСЖ во вторник 26.11 во обложувалниците во Струмица.

Да навиваме заедно во 20:45, а еден час претходно уплати тикет во обложувалницата Евротип кај пожарната и можеш да завртиш на „Тркалото на среќата“ и да освоиш вредна награда.

Собери го друштвото, одбери понуда од Спорт Кафето и навивај.