Home

Perdormire
Спорт

ФУДБАЛЕРИТЕ МОТИВИРАНИ МАКСИМАЛНО, ЕЛМАС ИЗЈАВИ: ЌЕ ПОБЕДИМЕ НА СИТЕ ТРИ НАТПРЕВАРИ НА ЕУРО!

Home

Македонскиот репрезентативец, Елиф Елмас го потврид ставот на нацијата, на ЕУРО ќе се игра за победа и пласман во втората фаза.

Фудбалерот на Наполи, гостуваше во емисијата „Еден на Еден“ и најави: Може ли јас да направам една прогноза, ќе ги победиме на сите три натпревари!

Напред Македонија.