(ВИДЕО) ЈУТЈУБЕРОТ РИСТЕ СТАМКОВ СО НОВО ВИДЕО, ПОГЛЕДНЕТЕ ЗА ШТО СТАНУВА ЗБОР!

октомври 19, 2019

Струмичкиот јутјубер Ристе Стамков на својот официјален јутјуб канал го објави своето ново видео кое веќе има околу 3.000 гледачи. Во продолжение погледнете го:

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: