Perdormire
Реклама

НОВО ВО СТРУМИЦА: ТРИТЕРОЛ СТРУМИЦА ЗАПОЧНУВА СО РЕДОВЕН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ ОД СТРУМИЦА ДО ПОВЕЌЕ ГРАДОВИ ВО ГЕРМАНИЈА!

Home

Тритерол Струмица од 10.07.2019 започнува со редовен автобуски превоз, од Струмица до следниве градови во Германија:

-Минхен

-Улм

-Штудгард

-Карлсруе

-Мајнхам

-Франкфурт

-Келн

-Дизелдорф

-Дуизбург

-Есен

-Дортмунд

И ОБРАТНО.

Поаѓање секоја среда и сабота во 07:30 часот од Струмица, враќање секоја среда и сабота од Германија.

Исто така во Струмица организиран е и бесплатен превоз со сопствена такси компанија од вашите домови до местото на поаѓање, a при пристигнувањето во Струмица нашите такси возила ќе ве однесат бесплатно до вашите домови.

Цената на билетот промотивно во еден правец изнесува 80 евра, а повратен билет чини 150 евра.

Информации и резервации на телефонските броеви:

070 333 385

070 333 395

Тритерол, партнер во секое ваше патување.

Ознаки