ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: КРЕМ ЗА НЕГА НА ИСПУКАНИ ПЕТИ!

август 12, 2022

Крем за нега на испукани пети

Испуканите пети предизвикуваат многу непријатности, а да не зборуваме дека изгледаат многу неестетично. Чувството на постојана сувост, иритација на кожата, болка при одење и неволност да се носат отворени чевли поради испукани стапала се само дел од проблемот. Глетката на таквите нозе не е многу пријатна и допирот воопшто не е.
TianDe кремот за нега на петици за пукање ефикасно ја хидрира и храни кожата. Од ден на ден, потпетиците кои до неодамна „пукаа на шевовите“ стануваат помеки и попријатни на допир.

Производот содржи екстракти и масла од ретки растенија, витамини и навлажнувачки состојки. Заборавете на пукнатините, сувата и груба кожа, наместо тоа уживајте во мазноста и мекоста на вашите стапала.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: