strumica denes logo

ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: ИЗБЕГНЕТЕ ГИ ТОКСИЧНИТЕ ПРЕПАРАТИ НА ИНТИМНА ХИГИЕНА И ОДРЖУВАЈТЕ ГО БЕСПРЕКОРНО ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ СО НЕЖНИОТ ИНТИМЕН ГЕЛ!

Автор:

Датум:

јули 8, 2021

Категории:

Здравје, Струмица

Автор:

Датум:

јули 8, 2021

Категории:

Здравје, Струмица

Нежен Гел за Деликатна Грижа

https://kosta.tiandeprodukti.com/product/нежен-гел-за-деликатна-грижа-360мл/

Избегнете ги токсичните препарати за интимна хигиена и одржувајте го беспрекорно Вашето здравје со нежниот интимен гел на TianDe.
Нежната пена ја измива и ја омекнува кожата, дава пријатна арома и чувство на свежина за целиот ден.
Идеално одговара за секојдневна интимна хигиена, како за жени така и за мажи.

✔️Содржи:
алое вера,
екстракти од градинарски чај,
женшен,
магнолија,
камилица,
млечна киселина,
маточина,
диетанол амид oд кoкосови масни киселини.

Повелете посетете не на нашата официјална фејсбук страна ТианДе Струмица

КЛИКНИ ОВДЕ: https://www.facebook.com/TianDeStrumica/