ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: ИМАТЕ ЗАТНАТ НОС И ПРОБЛЕМИ СО ДИШЕЊЕТО? ПРОБАЈТЕ ЈА АРОМАТЕРАПИЈАТА ВО ФОРМА НА АРОМА-СТИКОВИ!

декември 1, 2021

Дали имате затнат нос и имате проблеми со дишењето?

Пробајте ја ароматерапијата во форма на Арома-стикови со мирис на цреши и нане и уживајте во секој здив.

Мешавина од природни ароматични масла создадени според источните рецепти:

– помага за нормализирање на назалното дишење
– е соодветна поддршка при вирусни инфекции и за нивна превенција
– го подобрува целокупното расположение
– има антисептички ефекти
– ја хидрира мукозната мембрана, го спречува растот на бактериите
Го релаксира дишењето и го освежува умот!!!

КЛИКНИ ОВДЕ: https://www.facebook.com/TianDeStrumica/

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: