ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: ЕМУЛЗИЈА ЗА НОЗЕ – МУ ДАВА ЛЕСНОТИЈА НА ВАШЕТО ОДЕЊЕ И ВИ ПОМАГА ДА СЕ СПРАВИТЕ СО ЗАМОРОТ НА НОЗЕ!

ноември 26, 2021

Емулзија за нозе- Др Тајга.

https://kosta.tiandeprodukti.com/product/емулзија-за-нозе/

По напорниот ден, нозете не ви се во форма? Дали чувствувате тешки нозе на секој чекор?

Емулзија за стапала Прошетката по шума од низа производи од растителна основа тајга му дава леснотија на вашето одење и ви помага да се справите со заморот на нозете. Ова е производ кој содржи 97% од состојката од природно потекло. Без конзерванси.

Ги собравме најефективните природни венотоники и ги комбиниравме во составот на Др. Тајга. Активен состав на производот:

– придонесува за спречување на оток, отстранување на непријатност и чувство на тешки нозе,
– помага да се намали капиларната мрежа и да се спречи нејзиното формирање,
– нежно се грижи за кожата на стапалата.

Активните состојки во производот помагаат да се „разбуди крвта“, што го подобрува снабдувањето со крв во ткивата. За да спречите вечерен оток и чувство на тешки нозе, нанесете го производот наутро на проблематичните области. Благодарение на нежното дозирање, само неколку капки ќе бидат доволни.

КЛИКНИ ОВДЕ: https://www.facebook.com/TianDeStrumica

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: