ВО САЛОНОТ НА ПЕР ДОРМИРЕ ВО СТРУМИЦА: Време е за најдобрите саемски попусти на најудобните Италијански производи за спиење!

април 2, 2022

📣📣ВРЕМЕ Е ЗА НАЈДОБРИТЕ САЕМСКИ ПОПУСТИ ВО ГОДИНАТА НА НАЈУДОБНИТЕ ИТАЛИЈАНСКИ ПРОИЗВОДИ ЗА СПИЕЊЕ📣📣

❣️ Душеци до -40%
❣️ Перници – 20%
❣️ Јоргани и перници од пердув -20%
❣️ Кревети -15%
❣️ Латофлекси -15%
❣️ Постелнини -20%

🔴 Единствени душеци со МЕДИЦИНСКИ СЕРТИФИКАТ-DISPOSITIVO MEDICO кој гарантира за идеална АНАТОМСКА И ОРТОПЕДСКА поддршка за време на спиењето🔴
‼️13 години присутни на македонскиот пазар‼️

👉Време е да инвестирате во ЗДРАВ и УДОБЕН сон🛌

Побрзајте во некој од салоните во:
Струмица
Ул.Гоце Делчев бр.103
☎️075/327-827
Скопје
ул. Никола Тесла бр.9
☎️078/400-484
или направете онлајн нарачка на следниот линк
https://perdormire.mk/shop/ каде може да ги погледнете деталните попусти и цени за сите производи.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: