Во полиција пријавена тепачка во Баница!

ноември 12, 2022

На 11.11.2022 во 03.30 часот во Полициска станица Струмица Д.С. пријавил дека на 10.11.2022 околу 22.30 часот во с.Баница бил физички нападнат од В.С. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: