ВИКЕНД АГЕНДА НА МАФ-МАФ: ВО ПЕТОК YOKO LOVE А ВО САБОТА VAROLA!

декември 19, 2019

МАФ-МАФ и овој викенд со интересна агенда. Во петок ќе ги забавува струмичани YOKO LOVE а во сабота VAROLA! Своите резервации може да ги направите на следниот телефонски број: 070/807-816 – Mарија!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: