Home

Perdormire
Струмица

ВИДЕО: НУГА БЕСТ-СТРУМИЦА СЛАВИ ЕДНА ГОДИНА ПОСТОЕЊЕ, БЕСПЛАТНИ ТРЕТМАНИ НА 15 ЈАНАУРИ ВО СРЕДА!

Home

ЕДНА ГОДИНА НУГА БЕСТ ЦЕНТАР СТРУМИЦА!! На 15 јануари по повод својот ПРВ РОДЕНДЕН НУГА БЕСТ ги информира сите заинтересирани клиенти дека тој ден третманите ќе бидат бесплатни! Повелете да ја споделиме радоста заедно! За еден нов начин и култура на живеење и однос кон сопственото здравје со НУГА БЕСТ СТРУМИЦА! Коктел и роденденската торта од 17ч.

На денот на годишнината ќе бидат доделени и трите награди на среќните добитници од наградната игра која трае до 15.01.2020.
Посетете ја нашата официјална страница на Facebook (КЛИКНИ ОВДЕ) и информирајте се за деталите од наградната игра како и за ефектите од користењето на Нуга Бест производите.