(ВИДЕО) НИЗ ИНТЕРНЕТ СЕ ШИРИ ВИДЕО ОД СТРУМИЦА – МАЖ СТОИ ПРЕД ПЕШАЧКИ И ИЗВИКУВА „ЗГАЗИ МЕ“

февруари 10, 2022

На социјалните мрежи се појави видео кое од Струмица. Видеото за брзо време собра голем број коментари и реакции кое најпрвин се појави кај инстаграм профилот Роберто Навали. На видеото како што стои во описот, еден маж на раскрсница кај Глобал се нафрлува на секое возило и извикува „Згази ме“.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: