ВЕЧЕРВА ПРЕТЕПАН ЧЕНЧЕР ВО СТРУМИЦА!

септември 29, 2021

Пред два часа кај ОУ „Никола Вапцаров“, претепан е ченчер од засега непознати лица. Како што дознава Струмица Денес, тој во моментот се наоѓа во струмичката болница со потешки повреди. Со повеќе детали во текот на утрешниот ден.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: