Home

Perdormire
Струмица

УБАВИ НОВОСТИ: ИСЧЕЗНАТИОТ СТРУМИЧАНЕЦ А.А, ПРОНАЈДЕН ВО МАНАСТИРОТ „ПРЕСВЕТА БОГОРОДИЦА“ ВО СВЕТИ НИКОЛЕ!

Home

Ве известуваме дека на 13.08.2020 во 12.00 часот, во манастирскиот комплекс „Пресвета Богородица“, на место викано „Ѓуриште“, атар на Свети Николе, полициски службеници од Полициска станица Свети Николе го пронашле А.А.(56) од Струмица, за кого на 09.08.2020 неговиот син К.А. пријавил дека се оддалечил од домот. А.А. бил предаден на неговиот син.