УАПСЕНО ЕДНО ЛИЦЕ ОД СТРУМИЧКО: Ја допирал по телото неговата роднина!

ноември 19, 2021

На 18.11.2021 во 13.00 часот во струмичко село, полициски службеници од СВР Струмица го лишиле од слобода М.К.(53), затоа што во 12.45 часот ја допирал по телото неговата 41-годишна сожителка, со чие семејство бил во роднинска врска.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ